پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
208
-
الف
+

"سیروس گرجستانی" در نقشی که ناتمام ماند

سیروس گرجستانی مشغول بازی در سریال «شرم» بود و با درگذشت این بازیگر، ایفای نقش وی ناتمام ماند.

 سیروس گرجستانی در ماه‌های اخیر مشغول نقش آفرینی در سریال «شرم» بود و با درگذشت این بازیگر، ایفای نقش وی ناتمام ماند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، «شرم» یکی از تازه‌ترین محصولات سیما است که در سکوت خبری جلوی دوربین رفته است.

سریال «شرم» که به تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری و کارگردانی احمد کاوری در سکوت خبری در حال تولید است، با درگذشت مرحوم  سیروس گرجستانی  در روزهای اخیر خبرساز شد.

مرحوم  سیروس گرجستانی  یکی از بازیگران اصلی این سریال بود که در اواسط کار و در حالی که بخش زیادی از نقش آفرینی‌اش در سریال باقی مانده بود، دو روز پیش بر اثر حمله قلبی دار فانی را وداع گفت تا آخرین نقش آفرینی این هنرمند محبوب در دنیای سینما و تلویزیون ناتمام باقی بماند. هنوز مشخص نیست سرنوشت نقش مرحوم گرجستانی در سریال و ادامه این نقش به چه شکل خواهد بود.

تولید سریال «شرم» بر اساس فیلمنامه ای از سعید فرهادی و به کارگردانی احمد کاوری با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دارد. تاکنون بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سید مهرداد ضیایی و مرحوم سیروس گرجستانی جلوی دوربین رفته‌اند و چند بازیگر دیگر نیز به این پروژه اضافه خواهند شد.

سریال «شرم» که یکی از تازه ترین محصولات مرکز سیمافیلم است، یک ملودرام اجتماعی است که برای پخش در فصل پاییز آماده می‌شود.

سایر عوامل این سریال نیز عبارتند از: تهیه کننده: امیرمهدی پوروزیری، کارگردان: احمد کاوری، فیلمنامه نویس: سعید فرهادی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا رجایی مقدم، مدیر صدابرداری: فرخ فدایی، مجری طرح: وحید معدنی، مدیر برنامه ریزی و مشاور پروژه: حسن لفافیان، تدوین: رضا کردبچه، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرام پور، مدیر صداگذاری: مهدی جمشیدیان، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، مدیر تولید: داوود معدنی، عکاس: معین باقری، مشاور رسانه ای: علی مرادخانی، محصول سیما فیلم.

مطالب مرتبط:

سیروس گرجستانی جایگزینی ندارد

سیروس گرجستانی از دریچه نگاه همکارانش

بررسی زندگی سیروس گرجستانی در آی‌فیلم

وداع با شهریار به‌یاد سیروس گرجستانی

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر