پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
378
-
الف
+

سیروس گرجستانی از دریچه نگاه همکارانش

در این گزارش از نظرات بازیگران درباره سیروس گرجستانی آگاه شوید.

در این گزارش از نظرات بازیگران درباره سیروس گرجستانی آگاه شوید.

به گزارش خبرنگار آی‌فیلم، پس از اعلام خبر فوت سیروس گرجستانی، هنرمندان زیادی با خبرگزاری‌های مختلف مصاحبه کردند و درباره این هنرمند صحبت کردند، که در ادامه بخشی از این صحبت‌ها را می‌خوانیم.

ایرج راد کارگردان و بازیگر تئاتر که زنده یاد گرجستانی در نمایش «دکتر کنوک» به کارگردانی وی به ایفای نقش پرداخته بود، درباره تجربه دوستی و همکاری خود با گرجستانی به خبرنگار مهر گفت: برای من شنیدن خبر درگذشت سیروس گرجستانی خیلی دردناک بود. ما پیش از شیوع ویروس کرونا در سفری با هم بودیم و با هم قرار گذاشتیم تا بیشتر همدیگر را ببینیم.

وی ادامه داد: سیروس انسان بسیار شریف، فوق‌العاده و زحمتکشی بود. وی با اتکا به خود و زحماتی که کشید، بدون حمایت از سوی دیگران به جایگاه قابل قبولی در عرصه بازیگری دست پیدا کرد. سیروس سبک و شیوه بازیگری خاص خود را داشت.

برزو ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون ضمن ابراز تأسف برای درگذشت سیروس گرجستانی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: فکر می‌کنم اولین بار در سریال «پشت کنکوری‌ها» با عمو سیروس کار کردم. بعد از آن در کنار هم با مرحوم شکیبایی همکاری داشتیم. سپس در سریال صاحبدلان و در چند کار دیگر توفیق همکاری با عمو سیروس را داشتم.

وی درباره دوستی سیروس گرجستانی با پدرش انوشیروان ارجمند اظهار کرد: عمو سیروس از رفقای خیلی نزدیک پدرم بود. آنها در جوانی با هم در یک محل کار می‌کردند. وقتی امروز خبر فوت ایشان را شنیدم، خیلی ناراحت شدم. به خانواده استاد گرجستانی و همه مردم ایران درگذشت این هنرمند بزرگ را تسلیت می‌گویم.

عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون نیز، با ابراز تأسف از درگذشت سیروس گرجستانی، درباره این بازیگر به خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان گفت: به شدت از شنیدن خبر درگذشت سیروس گرجستانی شوکه شدم و تپش قلب گرفتم. در اینکه استاد گرجستانی، پیشکسوت و کاربلد این حرفه بودند، شکی نیست. توانمندی او برای کسانی که با او کار می‌کردند و مخاطبانی که پیگیر بازی‌هایشان بودند، کاملاً روشن بود.

بازیگر سریال «شاهرگ» افزود: در پروژه تلویزیونی «شاهرگ» بازی رو در رو با سیروس گرجستانی نداشتم، اما تست گریم ما در یک روز بود. برخورد پرانرژی و شوخ طبعی ایشان در این سن و سال به همه عوامل پشت صحنه انرژی می‌داد. افرادی که با او در این همکار بودند می‌گفتند، در هر شرایطی بسیار خلاق و همراه بودند.

ص گ/

نظر شما
ارسال نظر