پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
362
-
الف
+

اشکان خطیبی و حضور در سریال «تکیه بر باد»

اشکان خطیبی از چگونگی حضورش در سریال «تکیه بر باد» گفت.

اشکان خطیبی از چگونگی حضورش در سریال «تکیه بر باد» گفت.

به گزارش آی‌فیلم، اشکان خطیبی در جلسه نقد و بررسی این سریال در شبکه پنج که بعد از نخستین پخش سریال «تکیه بر باد» برگزار شد؛ از اینکه چگونه این نقش را قبول کرده، صحبت کرد.

خطیبی گفت: من با واسطه دوستی با آقای محمود معظمی این کار را قبول کردم که با گذشت کار و روند سریال  شخصیت های داستان به آدم قصه بسیار نزدیک و نزدیک تر می شدند و جذابیت آن بیشتر می شد. اما نکته مهم و قابل تامل این است که یک اثر خوب مرهون تمامی زحمات عوامل برنامه ساز است که باعث می شود اعضای پیکره ی کار ساخته شود و در موفقیت یک اثر دخیل است  و در نهایت برای  مخاطب جذاب و تاثیرگذار باشد.

سریال «تکیه بر باد» به کارگردانی محمود معظمی یک درام اجتماعی خانوادگی است و در خلاصه داستان این سریال آمده است: دختری به نام عاطفه با قبول شدن در دانشگاه، از شیراز به تهران می‌آید و با مردی که هم سن پدرش است آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد با او ازدواج کند. این تصمیم او ماجراهای تلخی را در پی دارد.

در این سریال بازیگرانی چون فرامرز قریبیان، مهدی فخیم‌زاده، شهرام عبدلی، اشکان خطیبی، افسانه پاکرو، گلاره عباسی و ... به ایفای نقش پرداختند.

گفتنی است سریال «تکیه بر باد» از امروز چهارشنبه ۱۱ تیر ماه هر شب ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و در ساعت‌های ۶:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ روز بعد تکرار خواهد شد.

به زودی؛ «تکیه بر باد» در آی‌فیلم +آنونس

ببینید: ماجرای تکیه بر باد بوی توطئه می‌دهد!

نحوه انتخاب بازیگران سریال «تکیه بر باد»

ص گ /

 

نظر شما
ارسال نظر