پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
256
-
الف
+

«نفوذ» به افغانستان رسید

تصویربرداری‌ سریال تلویزیونی "نفوذ" احتمالاً اوایل اردیبهشت‌ماه به پایان می‌رسد.

سریال تلویزیونی "نفوذ" احتمالاً اوایل اردیبهشت‌ماه به پایان تصویربرداری‌ می‌رسد.

تصویربرداری سریال «نفوذ» به کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری و تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری در دکورهای ساخته شده در چالوس  به پایان رسید.

محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده سریال "نفوذ"  گفت: تصویربرداری مجموعه در دکورهای ساخته شده در چالوس طبق برنامه به پایان رسید. تنها بخش کوچکی از مجموعه که باید در مرز افغانستان تصویربرداری شود باقی است که احتمالا اوایل اردیبهشت‌ماه با حضور علیرام نورایی تصویربرداری خواهد شد.

وی  با اشاره به تصویربرداری در شرایط شیوع ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: با مرکز بهداشت چالوس هماهنگ بودیم و هر روز گروه توسط پزشکان مورد معاینه و تب‌سنجی قرار می‌گرفتند که خوشبختانه با تمهیداتی از قبیل ضدعفونی محل اقامت و سوله محل فیلمبرداری هیچ مشکلی به وجود نیامد.

تهیه‌کننده سریال "نفود" با اشاره به مراحل آماده‌سازی مجموعه گفت: تدوین همزمان صورت می‌‌گیرد و کار عزیزان در بخش جلوه‌های ویژه بصری سنگین است که به سرپرستی محمد امامی اجرا می‌شود.

وی در خصوص اتمام کار بازیگران خارجی و خروج از کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: کار بازیگران خارجی مدت‌ها پیش به پایان رسید و همگی از کشور خارج شدند و از کار راضی بودند.
لیست کامل بازیگران پروژه «نفوذ» به شرح زیر است:  احمد نجفی، حمید گودرزی، صالح میرزاآقایی، علیرام نورایی، عبدالرحیم نوروزی، جلیل فرجاد،
کاوه سماک باشی، سید جواد هاشمی، پانته آ مهدی نیا، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، امیر محمد زند، هوشنگ توکلی، ماشااله شاهمرادی‌زاده، فیلیپ ساپرکین، ایمان صراف، محمد فرزانه، فرید محمدی.

بازیگران جوان: محمد امین اسکندریان، یلدا افشارنیا، فائزه السادات اکرمی، فاطمه بیگی،  محمد جواد جعفر پور، هانیه غلامی، زینب قادری، شیرین
صفری ، بهار داورزنی، نازنین ترابی،  مرضیه موسوی، نازنین حسنی، زهرا نادری.

این سریال تلویزیونی قرار است مهرماه سال 1399 پخش شود.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر