پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
326
-
الف
+

احتمال پخش فاز دوم «میانبر» در نوروز

تهیه کننده سریال «میانبر» از احتمال تولید و پخش فاز نوروزی این سریال خبرداد

محمد صالحیان تهیه کننده سریال «میانبر» که اکنون فاز اول آن به کارگردانی یزدان فتوحی در حال پخش از شبکه سیماستدرباره ادامه تولید این سریال برای نوروز گفت پخش فاز اول این سریال تا هفته دیگر تمام می‌شود و اگر بنا باشد فاز دوم در نوروز پخش شود با سرعت وارد تولید می‌شویم.

به گزارش آی فیلم، صالحیان افزود: بعد از پخش قسمت چهارم مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج تقاضا کرد که ساخت این سریال ادامه داشته باشد. تصویربرداری فاز نوروزی درصورت قطعیت از هفته دیگر شروع می‌شود و چند قسمت نوروزی با فضایی شاد که الان مردم نیاز دارند ضبط خواهد شد.

تهیه کننده این سریال با اشاره به موضوعات روز آن اظهار کرد: هفته پیش درباره کرونا قسمت‌هایی را تولید کردیم و در نوروز هم با توجه به فضایی که داریم با موضوعات روز پیش می‌رویم. یک تیم هفت نفره نویسنده داریم که توسط آنها این موضوعات را به تصویر می کشیم.

وی درباره اینکه چقدر این سریال با بازخورد مخاطبان مواجه شده است، یادآور شد: انتخاب همسر، انتخاب راه درست، کنایه به برخی از مدیریت‌ها از جمله محورهای سریال ماست.

صالحیان که پیش از این تهیه کنندگی «ناخونک» را بر عهده داشته است درباره اینکه چرا «میانبر» به همان اندازه مورد اقبال قرار نگرفت، گفت: این مجموعه هم به اندازه کافی دیده شد البته ما تبلیغاتی نداشتیم اما مخاطبان سریال را می‌بینند و دوست دارند. «میانبر» اکنون تنها سریال طنزی است که از شبکه‌های سیما پخش می‌شود و ما به مسائل روز پرداختیم.

وی درباره بازیگران این سریال نیز یادآور شد: افرادی که در این سریال داریم شناخته شده هستند، در شرایطی هستیم که هر کسی کار نمی‌کند. از طرف دیگر بودجه ما یک چهارم سریال‌های دیگر است و هر بازیگری را نمی‌توانیم بیاوریم. خیلی‌ها هم اگرچه از تلویزیون به سینما می‌روند اما بازگشت به تلویزیون را نوعی پسرفت می‌دانند.

این تهیه کننده اضافه کرد: با این حال همه بازیگران این سریال حرفه ای هستند و ما حتی برای بازیگر مهمان باز هم سراغ بهترین‌ها رفتیم. هر متن چندین بار بازنویسی می‌شود و با همین بودجه به روزترین تجهیزات را تهیه کردیم.

صالحیان درباره پخش نوروزی این سریال گفت: هنوز جلسه برآورد فاز دوم سریال اتفاق نیفتاده است. باید جلسه براورد بگذاریم البته صحبت‌هایی برای فاز نوروزی سریال انجام شده است اما هنوز قطعی نیست.

وی در پایان بیان کرد: به هر حال ما آماده ایم که با قطعی شدن ساخت فاز دوم برای نوروز وارد تولید شویم، البته که مدیران در تلاش هستند این جلسه زودتر برگزار شود.

این سریال که این شب‌ها فاز اول آن از شبکه پنج سیما پخش می‌شود با حضور بازیگرانی چون کمند امیرسلیمانی، سیاوش چراغی پور، مرتضی علی آبادی، اشکان اشتیاق، رضا نیک خواه و محمود جعفری ساخته شده است.

ب س/ ا ز

نظر شما
ارسال نظر