پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
313
-
الف
+

زمان برگزاری سومین جشنواره عکس «هشت»

دبیرخانه جشنواره عکس «هشت» با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد برگزاری سومین دوره این جشنواره به بعد از نوروز ۱۳۹۹ موکول شده است.

دبیرخانه جشنواره عکس «هشت» با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد برگزاری سومین دوره این جشنواره به بعد از نوروز ۱۳۹۹ موکول شده است.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی جشنواره عکس «هشت»، همزمان با نزدیک‌شدن به پایان مهلت فراخوان سومین دوره جشنواره عکس «هشت»، دبیرخانه‌ این جشنواره بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

به نام خداوند هنر و مهر سومین دوره جشنواره عکس هشت با انتخاب موضوع شادی و نشاط و انتشار فراخوان در تابستان ۱۳۹۸ کار خود را آغاز کرد. انتخاب این موضوع حاصل جلسات کارشناسی و مشورتی متعددى با دوستان و همراهان کاربلد و همیشگی جشنواره بود که همگی بر نیاز جامعه به عنصر شادى اتفاق نظر داشتند. بر این باور بودیم که می‌توان با تأکید بر این موضوع، «هشت» را به سمت و سویی ببریم که در ثبت لحظات شاد و پرنشاط در تمامی زوایای زندگی ایرانی اسلامی ایجاد انگیزه کند؛ که شاد باشیم و با ثبت شادى‌ها در ترویج شاد زیستن قدم برداریم. 
برای همدردی و همراهی با مردم عزیز ایرانمان و با احترام به قلب‌های آکنده از اندوه در سال جاری، سومین دوره جشنواره عکس هشت با موضوع شادی را به بعد از عید باستانی نوروز ۱۳۹۹ موکول می‌کنیم و آخرین مهلت ارسال اثر ۴ اردیبهشت ماه تعیین می‌شود؛ به امید آن که پس از این روزهایى شاد و پرنشاط در انتظار این سرزمین و مردمش باشد. 

بر پایه این گزارش، جلوه‌های نشاط و شادی در تمام زوایای زندگی ایرانی اسلامی محور اصلی سومین دوره جشنواره عکس «هشت» است و با توجه به این فرمایش امام رضا(ع) انتخاب شده است: بعد از انجام واجبات، کاری بهتر از ایجاد خوشحالی برای مؤمن نزد خداوند نیست. جلوه‌های شادی در حرم مطهر رضوی و سایر بقاع متبرکه نیز بخش ویژه سومین جشنواره عکس تلفن همراه «هشت» است.
در بخش اصلی علاوه بر تندیس جشنواره و لوح افتخار، به نفرات اول تا سوم به ترتیب مبالغ ۴۰، ۲۵ و ۱۵ میلیون ریال اهدا می‌شود. جایزه نقدی عکاس برگزیده بخش ویژه نیز ۴۰ میلیون ریال است.
جشنواره عکس‌های موبایلی «هشت» به همت شرکت نقش رؤیای بهشت برگزار می‌شود و در اداور پیشین، علاوه بر وزارت ارشاد و بنیاد فرهنگی هنری امام رضا(ع)، مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر،  باغ‌موزه قصر و فرهنگسرای ارسباران از جشنواره حمایت کردند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره عکس «هشت» به نشانی https://royayebehesht.ir مراجعه کنند. تلفن دبیرخانه ۰۲۱۶۶۹۴۱۰۶۱ پاسخگوی پرسش‌های احتمالی شرکت‌کنندگان است.

ه خ

نظر شما
ارسال نظر