پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
910
-
الف
+

پایان کار «بهترین سال‌های زندگی ما»

تصویربرداری سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری با ضبط بخش‌های جنگی آن به پایان رسید.

 تصویربرداری سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری با ضبط بخش‌های جنگی آن به پایان رسید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، تصویربرداری آخرین بخش‌های باقیمانده از سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید در تهران به پایان رسید.

بنا بر این گزارش، پایان بخش این سریال تصویربرداری سکانس‌های جنگی در شهرک سینمایی دفاع مقدس بود. با پایان تصویربرداری، مراحل پس‌تولید با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود تا این مجموعه به زودی تحویل پخش شود. محمدکامبیز دارابی مجری طرح این پروژه است.

«بهترین سال‌های زندگی ما» به نویسندگی جابر قاسمعلی، یک درام پرفراز و نشیب تاریخی و عاشقانه است و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست محسوب می‌شود.

این سریال در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می‌شود. داستان مجموعه از دهه ۳۰ روایت می‌شود و قصه ای را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر می‌رسد. تنوع جغرافیایی لوکیشن‌ها و روایت پر شاخ و برگ، از جمله ویژگی‌های این سریال است.

علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی‌خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگچاپ، آوا دارویت، قربان نجفی، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی‌بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ‌زاده، بهراد خرازی، فرج‌الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و ... در این سریال بازی داشته‌اند.

در خلاصه داستان این سریال آمده: یارمحمد براى فرار از گرسنگى و خشکسالى به شمال کشور مى‌رود تا شغل ماهیگیرى را پیشه کند. او که نمى‌داند ماهیگیرىِ آن منطقه در سلطه گردنکشى به نام تراب است، به دریا مى‌زند و مقابل تراب مى‌ایستد. وارش، بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاورى یارمحمد دل به او مى‌بندد و به تراب جواب رد مى‌دهد. تراب نقشه‌اى مى‌چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى که هیچکس انتظارش را نمى‌کشد از راه رسیده و سرنوشت آدم‌ها را به هم پیوند مى‌زند.

ه خ/م گ

نظر شما
ارسال نظر