پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
3014
-
الف
+

زمان پخش سریال «دلدادگان» مشخص شد

مجموعه تلویزیونی «دلدگان» به کارگردانی منوچهر هادی به زودی بر روی آنتن تلویزیون می‌رود.

مجموعه تلویزیونی «دلدگان» به کارگردانی منوچهر هادی به زودی بر روی آنتن تلویزیون می‌رود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از باشگاه خبرنگاران، سریال «پاهای بی قرار» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی که به تازگی نام این سریال به «دلدادگان» تغییر کرده است قرار است از شنبه 13مرداد روی آنتن برود .

«دلدادگان» به نویسندگی بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان در ۶۰ قسمت تهیه و تولید شده است ومحمد اصفهانی تیتراژ پایانی آن را می‌خواند.

مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل از انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد. «دلدادگان» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش، فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبایی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور، سیروس همتی در فازهای مربوط به زمان گذشته سریال بازی کرده اند و پانته‌آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)، ‌ ملیکا شریفی‌نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال سریال هستند.

ه خ/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر