پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
857
-
الف
+

جشنواره فیلم کوتاه «سایه» شروع به کار کرد

دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه «سایه» در بخش های مختلف آغاز به کار کرد.

دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه «سایه» در بخش های مختلف آغاز به کار کرد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی جشنواره، دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه سایه با برگزاری کارگاه فیلمنامه‌نویسی فریدون جیرانی، کار خود را آغاز می‌کند.

در اولین روز برگزاری دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه «سایه» کارگاه فیلمنامه نویسی فریدون جیرانی برپا می‌شود. این کارگاه روز یکشنبه 10 تیرماه در سینمای کانون پرورش‌ فکری کودکان‌ونوجوانان برگرار می‌شود

جیرانی مدرس،پژوهشگر و مدرس سینماست و تاکنون فیلمنامه‌هایی همچون «خفه‌گی»، «نرگس»، «قرمز»، «پارک»، «گل‌های داودی»، «ستاره‌ها»، «قصه پریا»، «شام آخر» و.... را در کارنامه دارد.

این کارگاه ساعت 18 برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقه‌مندان سینما آزاد است.

دبیرخانه‌ جشنواره، مراسم ویژه‌ای برای فیلم‌سازان در نظر گرفته است. طی این مراسم، فیلم‌سازان و عوامل فیلم، قبل از اکران، ضمن خیر مقدم به مخاطین، به معرفی فیلم خود می‌پردازند. در این مراسم فیلمسازان و مخاطبین فیلم‌ها این فرصت را پیش رو خواهند داشت تا در باره فیلم خود با مخاطبانشان گفت‌و‌گو کنند.

دوازدهمین جشنواره‌ ملی-دانشجویی فیلم کوتاه سایه به دبیری سروش حضرتی‌نیکو، از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ تیر، از ساعت ۱۴ الی ۲۲، در سینمای کانون پرورش فکری کودکان‌و‌نوجوانان واقع در خیابان خالد اسلامبولی برگزار می‌شود.


ه خ/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر