پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
549
-
الف
+

کریستف رضاعی و موسیقی «زنانی با گوشواره‌های باروتی»

کریستف رضاعی موسیقی متن فیلم «زنانی با گوشواره‌های باروتی» را به اتمام رساند.

کریستف رضاعی موسیقی متن فیلم «زنانی با گوشواره‌های باروتی» را به اتمام رساند.

به گزارش آی‌فیلم، کریستف رضاعی ساخت موسیقی فیلم «زنانی با گوشواره‌های باروتی» که در بین ۲۵ فیلم راه یافته به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، را به اتمام رساند.

مراحل فنی فیلم مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» به کارگردانی رضا فرهمند برای حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در حال انجام است و مراحل صداگذاری آن نیز به پایان رسیده است.

رضاعی از جمله آهنگسازانی است که موسیقی خاص وی در فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» توانست جایزه بهترین موسیقی فیلم را در جشن حافظ کسب کند. وی همچنین در سی و پنجمین دوره از جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین موسیقی فیلم را برای فیلم «نگار» از آن خود کند.

مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» درباره خبرنگاری عراقی به نام نورا است که مشغول تهیه گزارش از نبرد با داعش است و به همین واسطه با زنان مختلف داعشی و غیر داعشی مواجه می شود. در بخشی از «زنانی با گوشواره‌های باروتی»، زنان داعشی عرب، غیر عرب و زنانی را که قربانی داعش شده اند، می بینیم که نورا، با آنها مواجه می‌شود.

رویکرد این مستند پرداختن به زنان و کودکانی است که در جنگ با داعش بودند. از همین رو برای اولین‌بار تصاویری از این زنان در یک اثر نشان داده می‌شود که تا به حال در هیچ مستند یا رسانه‌ای نمایش داده نشده است.

مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» در یازدهمین دوره از جشنواره «سینماحقیقت» حضور داشت و توانست جایزه بهترین کارگردانی، بهترین صدا، بهترین فیلم بخش آوینی و بهترین فیلم بخش بین الملل را از آن خود کند.

این فیلم همچنین قرار است در آخرین روز از جشنواره فیلم فجر، روز شنبه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۷ در سینمای رسانه، برای خبرنگاران و اهالی رسانه اکران خواهد شد.

عوامل این فیلم عبارتند از تهیه کننده: مرتضی شعبانی، کارگردان: رضا فرهمند، مدیر تصویربرداری: رضا فرهمند، تصویربرداران: رضا فرهمند، مصطفی سیفی، قصی صاحب کاظم، تدوین: رضا فرهمند، فاطمه بنیادی، مصیب حنایی، آهنگساز: کریستف رضاعی، صدابردار: کیومرث محمدچناری، صداگذار: حسن مهدوی، پژوهش: مصطفی سیفی و رضا فرهمند، طراح پوستر: علی باقری، تبلیغات فضای مجازی: احسان جابری، مشاور رسانه‌ای: محسن دلیلی.

س م / س م

نظر شما
ارسال نظر