پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
1589
-
الف
+

فیلمبرداری «همه می‌دانند» به پایان رسید

فیلمبرداری فیلم اسپانیایی اصغر فرهادی با شرکت پنلوپه کروز و خاویر باردم به پایان رسید.

فیلمبرداری فیلم اسپانیایی اصغر فرهادی با شرکت پنلوپه کروز و خاویر باردم به پایان رسید.

به گزارش آی‌فیلم، پنه‌لوپه کروز که به همراه همسرش خاویر باردم، از بازیگران اصلی فیلم جدید فرهادی هستند، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آخرین روز فیلمبرداری با این نابغه، اصغر فرهادی. ما از ماه اوت در این ماجراجویی همراه هم بودیم و من از این استاد زندگی برای این که مرا بخشی از از این فیلم قرار داد، متشکرم.»

خاویر باردم بازیگر مطرح اسپانیایی،‌ ریکاردو دارین، بازیگر آرژانتینی در کنار ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ سایر بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.
در خلاصه داستان فیلم «همه می‌دانند» آمده است: کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا باز می‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.
خوزه لوییس آلکاینه ۷۸ ساله، مدیر فیلمبرداری فیلم جدید فرهادی است. علاوه‌ بر خود اصغر فرهادی، شرکت‌های Memento Films  از فرانسه، Morena Film  از اسپانیا و Luky Red از ایتالیا تهیه‌کنندگی مشترک این فیلم را بر عهده دارند.
مدیریت هنری فیلم بر عهده کلارا نوتاری و طراح لباس نیز سونیا گرانده است. هایده صفی یاری تدوین‌گر و دانیل فونترودونا مدیر صدابرداری فیلم هستند.

ب س/ط ه

نظر شما
ارسال نظر