پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
788
-
الف
+

آلمادوار جدایی‌اش را از «همه می‌دانند» تایید کرد

آگوستین آلمادوار برادر پدرو آلمادوار کناره گیری خود از پروژه جدید اصغر فرهادی را تایید کرد.

آگوستین آلمادوار برادر پدرو آلمادوار کناره گیری خود از پروژه جدید اصغر فرهادی را تایید کرد.

به گزارش آی‌فیلم، آگوستین آلمادوار برادر پدرو آلمادوار از فیلم «همه می‌دانند» جدا شد. وی در جشنواره سویل اسپانیا که اکنون در حال برگزاری است، جدایی از اصغر فرهادی برای تولید فیلم جدیدش را تایید کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چطور شد آلمادوارها از تهیه‌کنندگی فیلم جدید فرهادی دست کشیدند، گفت: خیلی متأسفیم که با فرهادی کارمان پیش نرفت، اما به عنوان تهیه کننده او، همدیگر را درک نمی‌کردیم و برای همین پیش از این که به یک مشکل جدی بدل شود و پیش از این که کار شروع شود، ترجیح دادیم  از این کار دست بکشیم.

در فیلم جدید فرهادی پنه لوپه کروز و همسرش خاویر باردم بازی می‌کنند. در حالی که قرار بود فیلمبرداری این فیلم در ماه سپتامبر در اسپانیا شروع شود، اواخر شهریور پیش تولید آن شروع شد.

قرار بود تولید فیلم را پدرو و آگوستین آلمادوار در شرکت‌شان ال دسئو تولید ‌کنند و فیلم توسط «ممنتو» فروخته ‌شود.

با انتشار این خبر روابط عمومی فیلم «همه می‌دانند» در باره خبر همکاری نکردن آلمادوار در تهیه این فیلم این توضیح را ارایه کرد: «تصمیم به عدم همکاری با کمپانی برادران المادوار در تهیه فیلم «همه می‌دانند» پیش از شروع پیش تولید فیلم و در ماه  مِی (اردیبهشت ماه) توسط تهیه کننده فرانسوی گرفته شد.

علت این تصمیم عدم تفاهم این دو کمپانی  در برآورد بودجه تهیه فیلم بوده است. به همین دلیل عدم توافق برای آغاز پروژه قبل از پیش تولید  اتخاذ  و  پروژه با یک کمپانی اسپانیایی دیگر به عنوان تهیه کننده اسپانیایی وارد مرحله پیش تولید شده است.

گفتنی است فیلمبرداری «همه می‌دانند» ۴ هفته دیگر به پایان می‌رسد.

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر