پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
829
-
الف
+

تازه‌ترین خبرها از آمار فروش فیلم‌های در حال اکران

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران در سینماها اعلام شد.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران در سینماها اعلام شد.

به گزارش آی‌فیلم، آمار فروش فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» ساخته محمدرضا خردمندان را با در اختیار داشتن ۲۰ سالن در 17 روز، ۲۳۰ میلیون تومان در تهران و ۱۲۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها اعلام شده است.

همچنین، فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی با نمایش در ۱۵ سالن در 10 روز نمایش تاکنون ۴۰ میلیون تومان در تهران و ۱۵ میلیون تومان در شهرستان‌ها فروخته است.

گفتنی است فیلم سینمایی «سارا و آیدا» ساخته مازیار میری نیز با گذشت 10 روز از آغاز اکران‌اش در 42 سالن سینمایی 310 میلیون تومان فروش کرده است که به تفکیک در روز 4 شنبه، 40 میلیون تومان و در روز 5 شنبه، 66 میلیون تومان فروش داشته است.

لازم به ذکر است، فیلم سینمایی «رگ خواب» ساخته حمید نعمت الله بعد از گذشت 8 هفته و با در اختیار داشتن 40 سالن سینمایی 4 میلیارد و 320 میلیون تومان و به تفکیک در روز چهارشنبه 33 میلیون و 5 شنبه 45 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر 2» به کارگردانی سامان مقدم با اکران در 30 سالن سینمایی و بعد از گذشت 14 هفته به فروش 20 میلیارد و 650 میلیونی دست یافته است که به تفکیک در روز 4 شنبه، 21 میلیون و در پنج شنبه، 38 میلیون تومان فروش داشته است.

باتوجه به اینکه فیلم «ساعت 5 عصر» مهران مدیری به تازگی به روی پرده رفته است، اما آمار فروش آن در اوایل هفته‌ی جاری اعلام می‌شود. طبق آخرین آمار رسمی که 21 مرداد ماه اعلام شد، فروش «ساعت 5 عصر» بعد از گذشت 4 هفته از شروع اکرانش، با در اختیار داشتن 110 سالن سینمایی،6 میلیارد و 130 میلیون تومان بوده است.

فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی که تاکنون ۲ هفته و در ۲۵ سینما بر روی پرده نمایش بوده است را، ۱۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

همچنین فیلم سینمایی «اکسیدان» ساخته حامد محمدی با دراختیار داشتن ۹۰ سالن سینما و با گذشت ۸ هفته از آغاز اکراناش، ۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر