پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1103
-
الف
+

نامزدهای بخش‌های اصلی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شدند

نامزدهای جوایز جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در بخش‌های داستانی و سینمایی معرفی شدند.

سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان کاندیداهای خود در  بخش‌های بلند و کوتاه و نیمه‌بلند داستانی و سینمایی را اعلام کرد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی سی‌امین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، اسامی کاندیداهای بخش بلند سینمایی به شرح زیر است:

کاندیدای بهترین فیلم (کودک) بخش بلند سینمایی

۱- فیلم شکلاتی به تهیه کنندگی ایرج محمدی

۲- فیلم قهرمانان کوچک به تهیه کنندگی بیتا منصوری

۳- فیلم دزد و پری ۲ به تهیه کنندگی بهروز مفید

کاندیدای بهترین فیلم (نوجوان) بخش بلند سینمایی

۱- فیلم اسکی باز به تهیه کنندگی محمد احمدی

۲- فیلم ۲۱ روز بعد به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه

۳- فیلم پایان رویاها به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش بلند سینمایی

۱- فیلم ۲۱ روز بعد به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان

۲- فیلم اسکی باز به کارگردانی فریدون نجفی

۳- فیلم پل سفید به کارگردانی علی قوی تن

کاندیدای بهترین فیلمنامه بخش بلند سینمایی

۱- احسان ثقفی برای فیلم ۲۱ روز بعد

۲- حسین قناعت برای فیلم دزد و پری ۲

۳- محمدعلی طالبی برای فیلم پایان رویاها

کاندیدای بهترین دستاورد فنی و هنری بخش بلند سینمایی

۱- فرهاد محمودی فیلمبردار فیلم اسکی باز

۲- علی محمد قاسمی فیلمبردار فیلم پایان رویاها

۳- پیمان عباس‌زاده فیلمبردار فیلم چهل کچل

بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی

۱- فیلم باران آهسته می بارد به کارگردانی سعید نجاتی

۲- فیلم آریو والیبال؟ به کارگردانی محمد بخشی

۳- فیلم سلام به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

کاندیدای بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی

۱- فیلم باران آهسته می‌بارد به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قم، شهرداری ازمیر ترکیه

۲- فیلم آریو والیبال؟ به تهیه کنندگی نیما ربیعی

۳- فیلم سلام به تهیه کنندگی حسین اسدی‌زاده و جبرئیل نجفی

۴- فیلم خاطره به تهیه کنندگی حسین دارابی

کاندیدای بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه‌بلند داستانی

۱- فیلم باران آهسته می‌بارد به نویسندگی علیرضا راونده

۲- فیلم پیژامه راه راه پدر را باد برد به نویسندگی محمد صادقی

۳- فیلم سلام به نویسندگی اکرم صادقی

۴- فیلم مشق شیدا به نویسندگی محسن جسور

۵- فیلم صدای نرگس به نویسندگی هادی راهبر

سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از نهم تا پانزدهم تیرماه در اصفهان برگزار می‌شود.

ب س / س م

نظر شما
ارسال نظر