پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
981
-
الف
+

رضا کیانیان و تجربه‌هایش در «تکانه»

رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت با حضور در نخستین رویداد بزرگ «تکانه» تجربه‌های هنری خود را با شرکت‌کنندگان این رویداد به اشتراک می‌گذارد.

رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت با حضور در نخستین رویداد بزرگ «تکانه» تجربه‌های هنری خود را با شرکت‌کنندگان این رویداد به اشتراک می‌گذارد.

به گزارش آی‌فیلم، رضا کیانیان بازیگر، نویسنده و عکاس ایرانی از سخنرانان بخش ویژه رویداد «تکانه» خواهد بود. رضا کیانیان زاده 29 خرداد 1330 در میدان خراسان تهران است.

بازی در فیلم های «قدمگاه»، «فرش باد»، «سگ کشی»، «آژانس شیشه ای»، «خانه ای روی آب»، «یک بوس کوچولو»، «ماهی ها عاشق می‌شوند»، «سه زن»، «کفش‌هایم کو؟» و سریال‌های «مختارنامه»، «کیمیا»، «روزگار قریب»، «راه طولانی»، «یک مشت پر عقاب» ، «کیف انگلیسی» و... تنها بخشی از فعالیت‌های تلویزیونی و سینمایی این هنرمند است.

در رویداد «تکانه» که در دو بازه زمانی 11 الی 13 و 18 الی 20 اسفند در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود، 90 نفر از کسانی که در مسیر زندگی خود با چالش‌ها و فراز و نشیب‌هایی مواجه شده و در مواجهه با آنها موفق عمل کرده‌اند، داستان‌ها و ایده‌های خود را در فضایی متناسب با فرهنگ جامعه ایرانی به مخاطبان ارائه می‌کنند.

رویداد «تکانه» شامل چهار بخش موضوعی «تکانه کارآفرینی و کسب و کار»، «تکانه هنر» ، «تکانه پزشکی و سلامت» و «تکانه اقتصاد، توسعه و جامعه شناسی» و یک بخش «تکانه ویژه» است که سخنرانان هر بخش طی آنها، به سخنرانی درباره تجربه‌ها و ایده‌های نو و خلاق خود درباره حوزه‌های موضوعی مشخص خواهند پرداخت.
این رویداد با همکاری کانون کارآفرینی دانشگاه تهران و انجمن علمی دانشگاه های شریف و امیرکبیر برگزار می‌شود.

ب س / ح ی

نظر شما
ارسال نظر