پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2018
-
الف
+

ادامه تصویربرداری سریال «پرستاران» به کارگردانی افخمی و تخشید

تصویربرداری سریال «پرستاران» به کارگردانی مشترک علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید ادامه دارد.

تصویربرداری سریال «پرستاران» به کارگردانی مشترک علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید ادامه دارد.

به گفته داود هاشمی تهیه کننده این سریال، دوباره آغاز می شود و بازیگران تا آخرین ساعات روز در لوکیشن اورژانس بیمارستان نورافشار مقابل دوربین خواهند رفت. وی همچنین از اضافه شدن بازیگران جدید به «پرستاران» خبر داد.

فریبا نادری، فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، محمدرسول صفری و شیوا بلوچی از جمله بازیگرانی هستند که در ادامه فیلمبرداری مجموعه «پرستاران» مقابل دوربین می‌روند.

گفتنی است که تاکنون حدود ۳۰ درصد از سریال «پرستاران»تصویربرداری شده است. این سریال یک ملودرام اجتماعی روز است و داستان‌های آن در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می‌افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با شخصیت های ثابت است و محور اصلی آن، پرستاران و پزشکان هستند.  به علاوه، اینکه در هر قسمت داستانی فرعی با شخصیت های ویژه اتفاق می‌افتد و پایان می‌گیرد.

سایر عوامل سریال عبارتند از: تصویربردار ابراهیم غفوری، چهره پرداز مجید اسکندری، صدابردار مرتضی اصلان زاده، صداگذار امیرحسین صادقی، تدوینگر افسانه افخمی، مدیر تولید مجید بذرپاش، طراح صحنه و لباس حسین مجد، دستیاران کارگردان اکبر نصیری، مهدی آقایی، پریسا افخمی، افشین عمرانی، تصویربردار پشت صحنه و عکاس رایان جعفری و پوریا هنرمند و مدیرتدارکات محمد جمشیدی.

لازم به ذکر است که علیرضا افخمی، کارگردان این مجموعه، نگارش فیلمنامه را نیز برعهده داشته است، همچنین، سریال‌های «او یک فرشته بود»، «تب سرد»، «پنجمین خورشید»، «عملیات 125»، «پنج کیلومتر تا بهشت» را کارگردانی کرده است و نگارش فیلمنامه سریال‌های «اغما»، «روز حسرت» و... را در کارنامه هنری خود دارد.

داود هاشمی، تهیه کننده این مجموعه نیز، تهیه کنندگی سریال‌های «پنج کیلومتر تا بهشت»، «خداحافظ بچه» و «پنجمین خورشید» را پیش از این بر عهده داشته است.

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر