پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
1341
-
الف
+

چه سریالی جایگزین «وارش» می‌شود؟

جایگزین سریال «وارش» مشخص شد.

جایگزین سریال «وارش» مشخص شد.

به گزارش آی‌فیلم  به نقل از روابط عمومی سریال، «علی مسعودی» این روزها مشغول تصویربرداری سکانس‌های پایانی سریال «آخر خط» در مشهد است و به احتمال فراوان پخش آن بعد از سریال «وارش» آغاز خواهد شد.

او که با حضور در بخش استندآپ کمدین در برنامه «خندوانه» به شهرت رسید، کارگردانی اولین سریال مستقل خود را با «آخر خط» تجربه می‌کند.وی تا به حال نویسندگی سریال‌های سه دونگ سه دونگ، آقا و خانم سنگی، قرارگاه مسکونی، سه در چهار، ارث بابام، کوچه اقاقیا، آشتی کنان، ساعت خوش و ... بوده و همچنین به عنوان بازیگر در سریال‌های «آرماندو»، لیسانسه‌ها، سفر در خانه، تنهایی لیلا، سه در چهار، بزنگاه و ... نیز نقش آفرینی کرده است.

علی صبوری، شهین تسلیمی، کمند امیرسلیمانی، عباس جمشیدی فر، اشکان اشتیاق، داریوش سلیمی، علی صبوری، غزال وکیلی، مهسا باقری مهران رجبی و امیر غفارمنش  در این سریال بازی می‌کنند.

تصویربرداری تمام سکانس‌های این سریال در ایران و چند شهر انجام شده است و با اینکه قرار بود گروه تولید سفر یکوتاه به لبنان و سوریه داشته باشند، اما لوکیشن‌ها تغییر کرد.

مجموعه تلویزیونی «آخر خط» مضمونی کمدی و طنز دارد و داستان دو پسرخاله است که بسیار شرور هستند و خانواده‌ها از دست این دو نفر به ستوه آمده‌اند. این دو به دلیل جرمی به زندان می‌افتند و تصمیم به مهاجرت از کشور می‌گیرند.

ه خ/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

همزمان میشه با دهه فاطمیه دوم و احتمال پخشش پایین میاد

نگین

خووواهشاااا ..در چشم باد .در پناه تو ..خانه ای در تاریکی رو بگذارید

کاربر مهمان

بی صبرانه منتظر پخش سریال جناب مسعودی هستیم