پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
174
-
الف
+

معرفی راه‌یافتگان به جشنواره تئاتر «ثمر»

راه‌یافتگان به بازبینی ۲ بخش تئاتر صحنه و محیطی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» معرفی شدند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه نهمین جشنواره تئاتر «ثمر» اسامی آثار راه‌یافته به بازبینی در بخش تئاتر صحنه و آثار راه‌یافته به بخش تئاتر محیطی را منتشر کرد.

گروه ارزیابی و انتخاب متون و ایده‌های بخش‌های تئاتر صحنه و محیطی متشکل از پریسا مقتدی، یوسف باپیری، علیرضا اولیایی، ملودی آرام‌نیا و علی گلدسته آثار راه‌یافته به این بخش‌ها را معرفی کردند.

از سوی ستاد برگزاری جشنواره از میان ۳۶۳ اثر صحیح دریافت شده در ۲ بخش تئاتر صحنه و محیطی، ۱۰۵ اثر در بخش تئاتر صحنه و همچنین ۱۳ اثر در بخش تئاتر محیطی به مرحله بازبینی و دفاع از ایده این جشنواره راه پیدا کردند.

طبق اطلاعیه منتشرشده از سوی دبیرخانه جشنواره تئاتر «ثمر»، صاحبان آثار راه‌یافته در این ۲ بخش به‌زودی به تماشاخانه عمارت نوفل لوشاتو دعوت خواهند شد تا در مورد نحوه بازبینی و دفاع از ایده تئاتر محیطی و در مورد زمان آن تعامل داشته و چنانچه هنرمندان از دبیر و برگزارکنندگان جشنواره سوالاتی داشته باشند، جواب خواهند داد و نیز تاکید بر اینکه اگر گروه‌ها قبل از شروع فرآیند بازبینی، کسری مدارک لازم از جمله مجوز نویسنده یا مترجم، حتی در صورت اقتباس را ارائه ندهند، بازبینی نخواهند شد.

نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» به دبیری رضا دادویی از 9 تا 18 اسفند ۱۳۹۸ در بخش‌های مختلف تئاتر صحنه، تئاتر محیطی، نمایشنامه‌نویسی، عکس ثمرنگار، پوستر و تیزر و مهمان ویژه دانشجویان و هنرمندان در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

ه خ/م گ

نظر شما
ارسال نظر