پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
1849
-
الف
+

«شهاب» برای بیننده آشناست

محمدرضا هاشمی بازیگر جوان سریال «بوی باران» از این سریال و نقش خود می‌گوید.

به گزارش آی‌فیلم، محمدرضا هاشمی که این شب‌ها با سریال «بوی باران» مهمان مخاطبان تلویزیون است راجع به این سریال گفت‌وگو کرده است.

هاشمی درخصوص اینکه آیا کاراکتر «شهاب» به اندازه کافی ملموس و برای مخاطب آشناست می‌گوید: به نظرم «شهاب» برای بیننده آشناست، به این دلیل که چنین افرادی را زیاد می‌بینیم. «شهاب» در ابتدا یک جوان ره گم کرده است. او با موقعیت‌ها و شرایطی مواجه است که در ابتدا از ظرفیت‌های وجودی‌اش بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

وی شخصیت "شهاب" را چنین شرح می‌دهد: شخصیت «شهاب» عمل‌گرا است. عمل‌گرا یعنی شخصیتی که در متن اتفاق و رویداد، ابتدا کاری انجام می‌دهد و عملی از او سر می‌زند و بعد به درست یا غلط بودن این عمل فکر می‌کند.

 

 

این بازیگر جوان در ادامه کاراکتر "شهاب" را چنین توصیف می‌کند: او جوان امروزی و به‌اصطلاح بچه پولداری است که به‌ دلیل استفاده از مواد مخدر و روان‌گردان‌ها از خانواده‌اش فاصله گرفته است. فعلاً چند قسمت از سریال را دیده‌ایم و هرچه جلوتر می‌رود این کاراکتر برای بیننده ملموس‌تر می‌شود. «شهاب» آدم چندوجهی است و ابتدا فکر می‌کنم دختری را که با او در رابطه است دوست دارد، اما می‌فهمیم این‌طور نبوده و ماجراهای دیگری وجود دارد.

 

 

«بوی باران» عنوان سریالی به کارگردانی محمود معظمی است که بازیگرانی چون رضا کیانیان، رویا نونهالی، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، شهرزاد کمال‌زاده، سپیده خداوردی، مریم کاویانی، مهوش صبرکن، محمدرضا هاشمی، حمیرا ریاضی، سیدمهرداد ضیایی، ساناز سعیدی، منصور ظهوری، امیر جاویدنیک و خسرو کیوان‌مهر در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان سریال «بوی باران» از جایی آغاز می‌شود که دختری در شب عروسی‌اش به قتل می‌رسد و نامزد قبلی‌اش متهم می‌شد و حالا خواهر متهم در پی اثبات بی گناهی برادرش است و ... .

/ س م

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

خیلی نقشش بده اما خوب بازیش کرده

کاربر مهمان

خیلی از جوان‌ های امروزی همینطورن.شیک و امروزی اما پوچ و خالی.

کاربر مهمان

پخشش کنید

کاربر مهمان

من قسمتهای اولیه این سریال را ندیدم لطفا این سریال را پخش کنید ممنون.

کاربر مهمان

عالییییییی

کاربر مهمان

عالییییی عاشقققققق شهابمممم