پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
658
-
الف
+

ارتباط نسل جدید با «دلدار»

علیرضا آرا بازیگر سینما و تلویزیون درباره نقش خود در سریال «دلدار» گفت

علیرضا آرا بازیگر سینما و تلویزیون درباره نقش خود در سریال «دلدار» گفت.
به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری صبا، علیرضا آرا بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر درباره نقش آفرینی خود در سریال «دلدار» به کارگردانی برادران محمودی که این شب ها از شبکه ۲ سیما روی آنتن می رود، گفت: زمانی که به من پیشنهاد بازی در این سریال داده شد، خوشحال شدم که فرصتی پیدا شده تا با نوید و جمشید محمودی عزیز همکاری کنم.
این بازیگر افزود: در سریال «دلدار» کاراکتر بهرامی را که نقشی منفی است بازی می کنم. بهرامی همراه با رقیب خود پژمان که قبلا شریک یکدیگر بودند وارد یک مزایده و درگیر جریان هایی می شوند.
بازیگر سریال «زیر پای مادر» درباره اینکه بازخورد سریال را چگونه می بیند، گفت: به دلیل آنکه از عوامل سریال هستم نمی توانم تعریف کنم ولی اگر بخواهم به عنوان مخاطب درباره «دلدار» حرف بزنم به شخصه سریال را به دلیل کارگردانی دقیق، فیلمنامه خوب و قصه جذابی که دارد دوست دارم. قصه درباره جوانان است و شاید برای نسل جدید و مخاطب جوان این قصه جذاب تر باشد و گمان می کنم نسل جوان به خوبی با آن ارتباط برقرار می کند.
آرا معتقد است ساخت سریال هایی با قصه عاشقانه همیشه مخاطب خاص خود را دارد و «دلدار» نسبت به سریال های عاشقانه ای که در سال های پیش ساخته شده است فضای بازتری دارد و ارتباطات در سریال واقعی تر، ملموس تر و نزدیک به روابط جوانان در سطح جامعه است.
وی در تمجید از «دلدار» گفت: برادران محمودی قاب تصویر را خوب می شناسند و همچون حضورشان در سینما در تلویزیون نیز موفق هستند. ریتم و فضاسازی در سکانس ها و هدایت بازیگران درست و دقیق اتفاق می افتد و این باعث شده است که تماشاگر با شخصیت ها و داستان به خوبی همراه شود. فکر می کنم تعداد قابل توجهی از مخاطبان سریال را دوست داشته باشند. البته برای دریافت بازخورد سریال های مناسبتی مانند ماه رمضان باید کمی بیشتر صبر کرد تا دست کم نیمی از سریال بگذرد آنگاه مشخص می شود رضایت مخاطب به چه میزان است.
آرا در بخش دیگر صحبت هایش گفت: امسال رمضان به غیر از «دلدار»  چند قسمت از سریال «برادرجان» به کارگردانی محمدرضا آهنج و نویسندگی سعید نعمت اله را هم دیده ام. همیشه از دوستداران قلم سعید نعمت اله هستم و فیلمنامه این سریال هم مثل همیشه درخشان است.
بازیگر سریال «دلدار» درباره تجربه نقش آفرینی در سریال های مناسبتی گفت: در چند سال اخیر در سریال هایی مانند «زیر پای مادر» و «عقیق» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت اله که یکی در ماه رمضان  و دیگری در محرم ۹۶ پخش می شد، بازی کردم. مشکلی که سریال مناسبتی دارد این است که دیر تولید می شود و فرصت کافی برای ساخت سریال و رساندن به پخش نیست. اغلب با عجله و سختی بسیار ساخته می شوند و گاه گروه برای رسیدن به پخش مجبور است روزی بیست ساعت کار کند. با برنامه ریزی دقیق تر و حمایت سازمان، گروه ها می توانند بی دغدغه مالی عوامل خود را زودتر در اختیار گرفته و با پیش تولیدی مناسب، بدون استرس و کمبود وقت تولید کار را آغاز کنند تا سریال ها با کیفیت بهتری به مخاطبان ارائه شود.
آرا درباره پروژه جدید سینمایی که در آن نقش آفرینی می کند، گفت: پیشنهاد بازی در فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به نویسندگی سعید نعمت اله و کارگردانی افشین صادقی که در مرحله پیش تولید است و به زودی کلید می خورد از طرف آقای نعمت اله به من داده شد که من هیچ وقت پیشنهاد ایشان را رد نمی کنم چراکه در این سال ها موفقیت و بازی در نقش هایی را که دوست شان داشتم مدیون ایشان و قلم جادویی اش بوده ام. مطمئنم «زنبور کارگر» نیز با فیلمنامه خوبی که دارد فیلمی متفاوت و درخشان خواهد شد.
بازیگر سریال «عقیق» درباره پروژه جدید تلویزیونی خود نیز گفت: مشغول بازی در سریال «از سرنوشت» به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان هستم. سریال ۵۰ قسمت دارد و پخش آن از شبکه ۲ خواهد بود. در حال حاضر مشغول ضبط آن هستیم و من یکی از نقش های اصلی را بازی می کنم. سریال با قصه ای اجتماعی نگاهی به معضلات نسل جوان دارد که امیدوارم با اقبال عمومی مواجه شود.
ه خ/ا.ز

نظر شما
ارسال نظر