پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
3586
-
الف
+

تولید «پایتخت 6» برای نوروز 99

مقدمات ساخت یک نسخه سینمایی برای اکران و سریال «پایتخت۶» برای نوروز ۹۹ فراهم می‌شود.

مقدمات ساخت یک نسخه سینمایی برای اکران و سریال «پایتخت۶» برای نوروز ۹۹ فراهم می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری تسنیم، الهام غفوری تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی از رازهای نوستالژی شدن «پایتخت» در رمضان و نوروز گفت: واقعیت این است سریالی نوستالژی و ماندگار می‌شود که پیش از روایتگری، در وهله اول قصه به دل خود تهیه‌کننده، کارگردان و عوامل کار بنشیند و بعد برای مردم ساخته شود. در وهله بعدی مسائل روز و مشکلات را با دغدغه مطرح کند و تیم حرفه‌ای از نویسنده، کارگردان و بازیگر داشته باشد. وقتی مجموعه‌ای با حساسیت نسبت به ایده‌پردازی و توجه به وقایع روز جامعه جلو برود و از مسائل بی‌ربط و تکرارهای بی‌خودی فاصله بگیرد مخاطب همیشه منتظرش خواهد بود.

غفوری در ادامه این گفتگو به ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» اشاره کرد و گفت: محسن تنابنده این روزها در تلاش است در تیرماه به قصه‌ای برای شروع کار سینمایی «پایتخت» برسد. هنوز نمی‌توانیم تاریخ قطعی اعلام کنیم چون توأمان سریال تلویزیونی «پایتخت6» برای نوروز 99 هم دنبال می‌شود. البته این نسخه سینمایی برای تلویزیون نیست و می‌خواهیم به سینما برویم. اگر شرایط ساخت فراهم شود و به قصه موردنظری برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تلویزیون برای حضور «پایتخت» در سینما موافقت کرده است، تصریح کرد: رئیس سازمان صداوسیما، معاون سیما و رئیس شبکه یک مذاکراتی داشتیم و آن‌ها موافقت کردند فیلم سینمایی «پایتخت» هم ساخته شود. آن‌ها از ما خواستند این اتفاق با شرایط و قصه خوبی در سینما هم بیفتد.

تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «پایتخت» خاطرنشان کرد: تصویربرداری سریال «خواب‌زده» شب گذشته به پایان رسید و بعد از دو سه هفته‌ای مراحل فنی برای صدور مجوز راهی وزارت ارشاد خواهد شد. ان‌شاالله پس از بازبینی و اخذ مجوز در بازار نمایش خانگی عرضه می‌شود.

غفوری در پاسخ به این سوال که چطور «پایتخت» هر فصل جلوتر می‌رود با کیفیت‌تر می‌شود، تأکید کرد: من فکر می‌کنم علاوه بر ایده‌پردازی و بهره بردن از عوامل و هنرمندان خوب و کاربلد، یک همدلی و صمیمیتی در میان گروه «پایتخت» همیشه وجود داشته و دارد. به همین خاطر است که نمی‌توانیم به سرعت فصل جدیدی را شروع کنیم، چون توقع مردم از «پایتخت» بالا رفته و می‌خواهند فصل ششمی به مراتب بهتر از فصل‌های قبلی ببینند.

تهیه‌کننده سریال «پایتخت» با تکذیب حضور سعید آقاخانی، افزود: در فضای مجازی مطرح شد که امیروفایی نویسنده این سریال خواهد بود و کاراکتر نورالدین خانزاده(سعید آقاخانی) هم وارد فصل ششم «پایتخت» می‌شود. این مطالب را تکذیب می‌کنم.

وی در خصوص اسپانسر «پایتخت» خاطرنشان کرد: در حال مذاکره با تلویزیون هستیم و هیچ اسپانسری نداریم. ان‌شاالله با آماده شدن قصه کار «پایتخت6» شروع می‌شود تا برای نوروز99 به آنتن برسد. همه بازیگران «پایتخت» در فصل جدید هم حاضر هستند، چون همه این شخصیت‌ها برای مردم دوست‌داشتنی‌اند.

بیشتر بخوانید ...

«پایتخت 6» ساخته می‌شود

موضوع سریال «پایتخت 6»

 س ح/ س م

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

ایول.زودتر بسازیدش

کاربر مهمان

امسال جای پایتخت در عید تلویزیون خیلی خالی بود

کاربر مهمان

فقط ارسطو و بهتاش .فحوای کلام اینه که ارسطو و بهتاش باید باشد حتما