پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
مختارنامه
English عربي
چهارشنبه 22 اسفند ماه 1397 ساعت: 10:081269
-
الف
+

اختصاصی: «عملیات مانگرو» روی آنتن آی‌فیلم + آنونس

فیلم سینمایی «عملیات مانگرو» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «عملیات مانگرو» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم، «عملیات مانگرو» عنوان فیلم سینمایی این هفته شبکه آی‌فیلم است که فردا شب (پنجشنبه) روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

«عملیات مانگرو» سال 1387  ساخته شده است؛ فیلمی بر مبنای فیلمنامه‌ای از فرهاد توحیدی که نام عجیب آن از یک گیاه دریایی گرفته شده؛ گیاهی که با جزر و مد تغییر شکل می‌دهد و در مرداب‌ها و حواشی سواحل خلیج‌فارس رشد و نمو دارد و حال نام این گیاه توسط توحیدی برای فیلمی پلیسی انتخاب شده است.

قهرمان داستان «عملیات مانگرو» بر اثر سوء تفاهمی تا یک‌ قدمی طناب دار می‌رود. فیلم داستان سرگرد نبوی از ماموران نیروی انتظامی را روایت می‌کند. او برای از هم پاشیدن باند قاچاق مواد مخدر، به دستور فرمانده خود، درون یک باند توزیع و پخش مواد مخدر نفوذ می‌کند تا انجام معامله یک محموله را به فرماندهان خود اطلاع دهد. در حین انجام عملیات، فرمانده در پی یک درگیری شهید می‌شود. با دستگیری قاچاقچیان، نبوی که در بین آنهاست ادعا می‌کند که نیروی نفوذی پلیس است، اما کسی از این موضوع اطلاع ندارد و . . .

فریبرز عرب‌نیا، عبدالرضا اکبری، جهانگیر الماسی، رامتین خداپناهی، مینا نوروزی و میرمحمد تجدد از جمله بازیگران این فیلم هستند.

«عملیات مانگرو» پنجشنبه 23 اسفند ساعت 21:00 روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و بازپخش آن نیز رأس ساعت‌های 5:00 صبح و 13:00 روز بعد خواهد بود.

/ س م

نظر شما
ارسال نظر