پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
1941
-
الف
+

«لحظه گرگ و میش» به فصل دوم می‌رسد؟

پخش سریال «لحظه گرگ و میش» با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رسانه ملی همراه بوده است.

پخش مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رسانه ملی همراه بوده است.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» تازه‌ترین ساخته همایون اسعدیان مخاطبان تلویزیون را در این شب‌های بلند زمستانی حسابی درگیر کرده است.

فاز اول این سریال در دهه ۶۰ و ۷۰ می‌گذرد و فاز دوم نیز در ادامه آن سال‌ها و ۱۰ سال بعد را روایت می‌کند. همچنین برخی از لوکیشن‌های فاز دوم با فاز اول مشترک است.

فاز اول این سریال با بازی بازیگرانی چون فرید سجادی حسینی، فاطمه گودرزی، علیرضا کمالی، المیرا دهقانی، حسام محمودی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری، پاشا رستمی و ... ساخته شده و در فاز دوم لیلا بلوکات ، مهتاب اکبری (بازیگر نقش سوگند) و محمدرضا مالکی به بازیگران این سریال اضافه شده‌اند.

داستان این مجموعه روایتگر فراز و فرود خانواده‌ای اصیل ایرانی در طول سه دهه است. این سریال با محوریت زندگی تنها دختر خانواده که از دهه ۶۰ با حوادث گوناگونی از قبیل جنگ تحولات اقتصادی و اجتماعی و … آغاز و تا زمان معاصر ادامه خواهد داشت.

همایون اسعدیان درباره سریال «لحظه گرگ و میش» گفته است: کار ما کار خیلی خطرناکی است. هیچگاه نمی‌توانستیم محاسبه کنیم که تیر ما کجا فرود می‌آید. گاهی خیلی زود پایین می‌افتد، گاهی هم خوب پیش می‌رود. اگر مهندسی بود محاسبه می‌کردیم و عین همان را می‌ساختیم. اما واقعیتش این است که وقتی با عنصر انسانی و لحظات عاطفی سروکار دارید، لزوماً همیشه درنمی‌آید.

حال باید دید با استقبال خوبی که مخاطبان تلویزیون از این سریال به عمل آورده‌اند، آیا همایون اسعدیان فصل دوم آن را مقابل دوربین خواهد برد یا نه؟ سوالی که بسیاری از بینندگان فصل اول به دنبال جواب آن خواهند بود.

/ س م

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

تو رو خداااااا قسمت دومش و هم بسازید

ساره حافظی

کاشکی فصل دومش ساخته بشه.آقای اسعدیان این سریال خیلی طرفدار داره

حافظی

در فصل بعد میتونن زندگی بچه های یوسف و یاسمنو نشون بدن که چطور میشه

کاربر مهمان

جالب نیست که عشق یاسمونو آنقدر کش میدم.یه موضوع بوده و تموم شده الان باید دل بده به زندگیش

ناشناس

این سریال خودش الان دوفاز بود دیگه چه فصل دومی را بسازند؟

کاربر مهمان

تازه به شرطی به فصل دوم میرسه که حامد یا یاسی تو این فصل نمیرند وگرنه دیدن نداره نه اینکه اخر این فصل باهم ازدواج کنند وتو فصل بعد بچه دارشدنشون را ببینیم واگر م سروشم باشه دوباره اونم بیاد واذیتهای اونم شروع بشه هرچند بعید می دونم که سروش واقعا ازدواج کرده باشه چون دخترش با نامادری به هیچ وجه کنار نمیادپس حتما دروغ گفته تا ببینه یاسمن عروسی میکنه یانه شاید یاسی دوباره برگرده با سروش.