پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
263
-
الف
+

رمضانی‌فر: با سعید پورصمیمی و اسماعیل محرابی همکلاس بودم

عزت الله رنضانی فر بازیگر سینما و تلویزیون درباره شروع کار هنری خود گفت.

عزت الله رنضانی فر بازیگر سینما و تلویزیون درباره شروع کار هنری خود گفت.

به گزارش آی‌فیلم، دوربین «خارج از کادر» این هفته به سراغ عزت‌الله رمضانی فر می‌رود تا آی‌فیلمی‌ها را با زندگی شخصی و حرفه‌ای این هنرمند بیشتر آشنا کند.

عزت‌الله رمضانی‌فر در سال ۱۳۲۳ در تهران به دنیا آمد. او کار تئاتر را در دوران تحصیل در مدارس تهران آغاز کرد و بعد از اتمام کلاس نهم، با قبولی در یک آزمون ورودی، در رشتهٔ بازیگری ادامه تحصیل داد و در عین حال، فعالیت در تئاتر را از سال ۱۳۴۰ در «ادارهٔ تئاتر» و تماشاخانهٔ سنگلج سنگلج و در کنار هنرمندانی چون حمید سمندریان، عباس جوانمرد، عزت‌الله انتظامی، علی نصیریان و پرویز فنی‌زاده ادامه داد. او در نمایش میراث کارِ بهرام بیضایی در تالار ۲۵ شهریور در آذرماه ۱۳۴۶ نیز بر صحنه رفت.

او فعالیت در سینما را از سال ۱۳۴۸ با بازی در فیلم گاو به کارگردانی داریوش مهرجویی، آغاز کرده‌است و اینک بیش از پنجاه سال است که در زمینهٔ بازیگری تئاتر و سینما فعالیت دارد.

هنرمندان ایرانی اعم از بازیگر، خواننده، بدلکار و ... با حضور در «خارج از کادر» برای بینندگان آی‌فیلم از زندگی شخصی و هنری خود می‌گویند. این برنامه، جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۰۶:۳۰ روز شنبه می‌باشد.

ه خ/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر