پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 ساعت: 11:54279
-
الف
+

«آسمان هوای باران دارد» آماده پخش می‌شود

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "آسمان هوای باران دارد" به کارگردانی شهرام شاه حسینی پس از وقفه‌ای سه ماهه از امروز ادامه می‌یابد.

به گزارش آی فیلم و به نقل از روابط عمومی سریال، تصویربرداری این مجموعه  تا 10 روز دیگر به پایان می‌رسد، مرجانه گلچین و بهرنگ علوی مقابل دوربین سجاد حیدری خواهند رفت و در روزهای آینده سایر بازیگران هم در لوکیشن بیمارستان که آخرین لوکیشین سریال هست، مقابل دوربین خواهند رفت.

تاکنون 15 قسمت از این سریال آماده شده و تدوین همزمان نیز با سرعت در حال انجام است. همزمان با ضبط تصاویر در بیمارستان، صحنه های خارجی و خیابانی هم تصویربرداری خواهد شد. مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بابک کریمی، فریبا جدیکار، بهرنگ علوی، علی عمرانی و تیما پوررحمانی از بازیگرانی هستند. داستان این سریال قصه خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگ شان در مقطع دکترا راهی تهران می‌شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه های این سریال است.

 سریال "آسمان هوای باران دارد" به تهیه کنندگی امیر پور رحمانی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در 30 قسمت 40 دقیقه ای در حال تولید است و به زودی از این شبکه به روی آنتن سیما می‌رود.

غ ن / س م

نظر شما
ارسال نظر
+