پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
شنبه 9 دی ماه 1396 ساعت: 09:05450
-
الف
+

برگزیدگان جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند

ششمین جشنواره تئاتر شهر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره تئاتر شهر، این مراسم با حضور محمدعلی نجفی (شهردار تهران)، محمود صلاحی، علی مرادخانی، مهدی شفیعی ، پیمان شریعتی ، مجید رجبی معمار، داریوش اسد زاده، مرضیه برومند، ایرج راد، اصغر همت، مجید قناد، مریم معترف، امیر نصیربیگی ، جهانگیر الماسی، اردشیر صالح پور، حسین باستانی، گوهر خیراندیش، حمیدرضا نعیمی ، کریم اکبری مبارکه ، حمید مظفری حسین محب اهری برگزار شد.

آرا هیئت داوران بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی ششمین جشنواره تئاتر شهر:

* تقدیر ویژه، شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به نیاز اسماعیل‌پور برای نمایشنامه «می‌رسم با تو به خانه»

* تقدیر ویژه، شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به سعیدرضا خوش‌شانس برای نمایشنامه «رویای کولی آشفته»  

* جایزه سوم، شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر به مسعود صرامی برای نمایشنامه «آخر دنیا» 

* جایزه دوم، شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر به مهدی میرباقری برای نمایشنامه «کارما» و آقای مهدی ایوبی برای نمایشنامه «مادر خانه»

* جایزه اول، شامل تندیس جشنواره  و دیپلم افتخار و جایزه نقدی  به محمدرضا قلی پور برای نمایشنامه «تروکاژ»

 

آرا هیئت داوران بخش مسابقه کودک و نوجوان ششمین جشنواره تئاتر شهر:

بخش نمایشنامه:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به زیبا برجی فلاح برای نمایشنامه "رد پای نی نی نو"و محمود بهادری برای نمایشنامه"بز زنگوله پا"

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سبا سلیمانی برای نمایشنامه  «سفر به آینده»

برگزیده طراحی لباس:

جایزه این بخش به سهیلا جوادی برای نمایش «سفر به آینده» و برگزیده این بخش به فاطمه نمازی برای نمایش «جادوگر بیکار»

برگزیده ساخت عروسک:

جایزه این بخش به سمیرا یزدان‌پژوه برای نمایش نمایش «مزه دروغ تلخه» و برگزیده این بخش به فاطمه عباسی  برای المر فیل رنگی رنگی

برگزیده گریم و ماسک:

حسین تبریزی برای نمایشهای شاهزاده و خرس و بزک زنگوله پا

بازیگر کودک برگزیده:

جایزه این بخش به امیرمهدی ملکی برای نمایش رویاهای کودکانه و برگزیده این بخش برای نمایش ردپای نی نی نو

برگزیده طراحی لباس:

جایزه این بخش به سهیلا جوادی برای نمایش سفر به آینده  و برگزیده این بخش به فاطمه نمازی  برای نمایش جادوگر بیکار

برگزیده موسیقی:

جایزه این بخش به پویا و شهریار ستاره برای نمایش سفر به آینده  و برگزیده این بخش به سهند بهادری  برای بزک زنگوله پا

بازیگری زن:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مینا مقامی برای بازی در نمایش "بزک زنگوله پا"و  ماندانا عبقری برای بازی در نمایش"شاهزاده و خرس"

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سبا سلیمانی برای بازی در نمایش  «سفر به آینده»

بازیگری مرد:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهمن داداشی برای بازی در نمایش "ردپای نی نی نو"و امیرمحمد انصافی برای بازی در نمایش"بزک زنگوله پا" برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به محمد عبدی برای بازی در نمایش  «سفر به آینده»

کارگردانی:

 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به شیرین کاشفی برای کارگردانی نمایش "بزک زنگوله پا" و زیبا برجی فلاح برای کارگردانی نمایش"ردپای نی نی نو" برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به محمد عبدی برای کارگردانی نمایش  «سفر به آینده»

 

آرا هیئت داوران بخش مسابقه صحنهای ششمین جشنواره تئاتر شهر:

نمایشنامه:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به حسین پیرعلی برای نمایشنامه "هویت"و کیوان میرمحمدی برای نمایشنامه"جی" برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به ابوالفضل شاه کرم برای نمایشنامه  «سانتی متر»

برگزیده بخش طراحی صحنه روح اله امامی برای نمایش رابطه

برگزیده بخش طراحی لباس پگاه ترکی برای نمایش خنکای ختم خاطره

برگزیده بخش طراحی نور حمید سلامی برای نمایش زمستان

برگزیده بخش طراحی صدا علی کلانتری برای نمایش فکت

بخش بازیگری زن:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به نیلوفر وهاب زادگان برای بازی در نمایش "فالش خوانی در چهارراه فخر آباد"و مونا سهراب حقیقت برای بازی در نمایش"خنکای ختم خاطره" و مرضیه موسوی برای بازی در نمایش "خنکای ختم خاطره"برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به تکتم رسول زاده برای بازی در نمایش  «زمستان»

بخش بازیگری مرد:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به محمدرضا ایمانیان برای بازی در نمایش "خنکای ختم خاطره" و محمد نژاد برای بازی در نمایش"زمستان" و هادی احمدی برای بازی در نمایش "فالش خوانی در چهارراه فخرآباد" برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به عطا عمرانی برای بازی در نمایش  «شرم و دغدغه»

برگزیدگان بخش کارگردانی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به حامد ادوای برای کارگردانی نمایش "خنکای ختم خاطره" و محمد امین رحیمی نیاکان و محمد نژاد برای کارگردانی نمایش"زمستان" برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به  ابوالفضل شاه کرم برای کارگردانی نمایش «سانتی متر»

 

آرا هیئت داوران بخش مسابقه خیابانی ششمین جشنواره تئاتر شهر

بخش طرح و ایده:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به محمد مهدی پازوکی برای نمایش درمانگران شهر و زهرا مریدی برای نمایش"دگردیسی" و حسنی قبادی برای نمایش شهروند دات کام و داود براهیمی برای نمایش معافیت پزشکی برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به علیرضا ترامشلو برای نمایش درمانگران شهر

برگزیدگان بخش کارگردانی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مسعود براهیمی برای کارگردانی نمایش "آخر زمان" و محمدمهدی پازوکی برای کارگردانی نمایش"موفقیت" برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به داود براهیمی برای کارگردانی نمایش  «معافیت پزشکی»

برگزیدگان بخش بازیگری زن:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مهسا افتحی برای بازی در نمایش "کراوات"و خانم مارال ایزدبخش برای بازی در نمایش"یونیسف" و دلارام ترکی برای بازی در نمایش "آخر زمان" برای بازی در نمایش "خنکای ختم خاطره"برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به حسنی قبادی برای بازی در نمایش  «شهروند دات کام»

برگزیدگان بخش بازیگری مرد:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به پیمان صفرزاده برای بازی در نمایش "معافیت پزشکی" و محسن مهری برای بازی در نمایش"معافیت پزشکی" و حسن همتی برای بازی در نمایش "تلخ مثل شیرین" و میثم سرآبادانی برای بازی در نمایش " کراوات" و آقای مالک آبسالان برای بازی در نمایش " تلخ مثل شیرین" و جمشید عسگری برای نمایش "زور الکی" برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به رسول قادری برای بازی در نمایش  «موفقیت»

برگزیده بخش طراحی لباس: زهره قاسمی  برای نمایش دگردیسی و رضا بیات برای نمایش یونیسف

برگزیده بخش طراحی فضا: مسعود براهیمی برای نمایش معافیت پزشکی و آخر زمان

جایزه ویژه:  بازیگر کودک آنوشا علی نژاد

جایزه ویژه هیئت داوران به نمایش ژیلت

تقدیر ویژه هیت داوران به نمایش افسانه دختر ننه ماهی

 

 غ.ن / ص.گ

 

نظر شما
ارسال نظر
+